coolwallpapers : ممنوعیت سفرهای جدید برای پیشگیری از موج جدید شیوع کرونا

در coolwallpapers شاتر استوک مطلب ممنوعیت سفرهای جدید برای پیشگیری از موج جدید شیوع کرونا مشاهده می کنید

سخنگوی دولت با تاکید بر این که مشارکت همه هموطنان، سبب کاهش طول دوره بیماری کرونا و هزینه‌های انسانی می شود، نوشت: برای پیشگیری از موج جدید شیوع کرونا، سفرهای جدید ممنوع است و تمام پارک ها، بوستان‌ها و محل‌های تراکم جمعیت تعطیل می‌شوند.

«علی ربیعی» ظهر چهارشنبه در رشته توییتی مهمترین مصوبات دومین جلسه هیات وزیران در سال 99 را تشریح کرد و نوشت: امروز رییس‌جمهور در جلسه دولت، ضمن تسلیت به خانواده جان‌باختگان کرونا، به‌ویژه خانواده کادر بهداشت و درمان، بر اساس گزارش وزیر بهداشت از  شیوع بیماری و با توجه به کنترل موج اول و برای پیشگیری از موج جدید شیوع، ابلاغ کرد سفرهای جدید ممنوع است و با متخلفان برخورد قانونی می‌شود.

قرنطینه اجباری در هنگ کنگ و اقدامات محافظتی شدید در چین

سخنگوی دولت با تاکید بر این که « ‏از مسافران تقاضا می‌شود سفر خود را مدیریت نموده و زودتر به شهرهای خود برگردند» افزود: ‏همچنین با دستور رییس جمهوری در جلسه امروز دولت علاوه بر تعطیلی ادارات که روال آن اعلام شده است، فعالیت‌ها در حوزه کسب و کار مگر در موارد حساس و روزمره مردم تا پانزدهم فروردین محدود می‌شود.

ربیعی خاطر نشان کرد: هیچ مشکلی در تامین مایحتاج روزانه مردم نیست و تمامی فروشگاه‌های تامین مایحتاج عمومی ۲۴ ساعته باز خواهند بود.

وی اضافه کرد: افرادی که براساس طرح غربال‌گری ابتلای آنها به کرونا مشخص شده است، موظف به تبعیت از دستورات وزارت بهداشت بوده و در صورت عدم رعایت و حرکت آزادانه مورد پیگیرد قرار خواهند گرفت.

شرکت زوم ، موفق‌ترین سرویس ویدیوکنفرانس در دوران کرونا

دستیار ارتباطات اجتماعی رییس جمهوری با بیان این که «تمام پارک ها، بوستان ها و محل‌های تراکم جمعیت تعطیل خواهد شد» تصریح کرد: ‏ باید در کنار هم، با اعتماد به نظام سلامت و تصمیمات دولت از این مرحله سخت عبور کنیم؛ این سیاستها باید به یک قرارداد اجتماعی بین همه ما تبدیل شود. مشارکت همه هموطنان، سبب کاهش طول دوره بیماری و هزینه‌های انسانی خواهد بود.

The post ممنوعیت سفرهای جدید برای پیشگیری از موج جدید شیوع کرونا appeared first on ITIRAN | آی تی ایران.

ممنون بابت بازدید از سایت coolwallpapers.ir